столичен имперски сблъскване sillamäe kalevi staadion jalgpall.ee шапка с козирка светец празненство

Uudised
Uudised

Madalseisus olev Sillamäe Kalev võõrustab Paidet - Uudised

FOTOD: Jalgpalli meistriliiga Ida-Virumaa derbyst väljus võitjana Sillamäe  Kalev - Delfi Sport
FOTOD: Jalgpalli meistriliiga Ida-Virumaa derbyst väljus võitjana Sillamäe Kalev - Delfi Sport

ÜLLATUS! Tallinna Levadia sai Sillamäe Kalevi käest 0:3 kolki!

Sillamäe Kalev näeb duublil tähtsat kohta järelkasvu arendamisel | Jalgpall  | ERR
Sillamäe Kalev näeb duublil tähtsat kohta järelkasvu arendamisel | Jalgpall | ERR

VIDEO │ U15 vanuseklassis tuli võitjaks Sillamäe Kalev - Uudised

Sillamäe Kalev kaheksa parima sekka - Soccernet.ee - Jalgpall luubi all!

Premium liiga - Premium liiga 18. voorus minnakse jälle täiega peale, kui  täna jooksevad Sillamäel väljakule kohalik JK Sillamäe Kalev ning külla  sõitev Viljandi JK Tulevik! Ole staadionil kohal või vaata kell
Premium liiga - Premium liiga 18. voorus minnakse jälle täiega peale, kui täna jooksevad Sillamäel väljakule kohalik JK Sillamäe Kalev ning külla sõitev Viljandi JK Tulevik! Ole staadionil kohal või vaata kell

FC Flora - JK Sillamäe Kalev 3:3 - Fotogaleriid - Soccernet.ee - Jalgpall  luubi all!
FC Flora - JK Sillamäe Kalev 3:3 - Fotogaleriid - Soccernet.ee - Jalgpall luubi all!

Kus asub kalevi staadion miks noored suitsetavad

JK Sillamäe Kalev added a new photo —... - JK Sillamäe Kalev

JK Sillamäe Kalev - Photos | Facebook

Kunstmurustaadion - JK Tallinna Kalev

JK Tammeka Tartu III - JK Sillamäe Kalev - Sportpictures.at

Sillamäe läheb keskmikest maakonnakaaslasi püüdma - Soccernet.ee - Jalgpall  luubi all!
Sillamäe läheb keskmikest maakonnakaaslasi püüdma - Soccernet.ee - Jalgpall luubi all!

Uudised
Uudised

Eesti jalgpalliliit jättis JK Sillamäe Kalevi litsentsist ilma - Delfi Sport

Sillamäe Kalev lõpetas leegionäriga koostöö - Soccernet.ee - Jalgpall luubi  all!
Sillamäe Kalev lõpetas leegionäriga koostöö - Soccernet.ee - Jalgpall luubi all!

Sillamäe Kalev teenis karikasarjas 13:0 võidu - Jalgpall - Postimees Sport:  Värsked spordiuudised Eestist ja välismaalt
Sillamäe Kalev teenis karikasarjas 13:0 võidu - Jalgpall - Postimees Sport: Värsked spordiuudised Eestist ja välismaalt